| Артикул | 908-01075 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06696 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09233 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01003 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112593 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02369 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06828 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122520 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02404 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06842 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06797 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18238 |
| Вага | 7.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1339/1р-QGR |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | с06989 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09235 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02441 |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1805/1р-PWT |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09237 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | кол02426 |
| Вага | 11.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1801/1р-PWT |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02484 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06892 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07169 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1094шн |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06541 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07340 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181301 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112622 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09236 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |