| Артикул | с4748топ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123287 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | с08198 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0480м |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08492 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04038 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08533 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08553 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08627 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7086 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08934 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |