| Артикул | с07009 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06259 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06266 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07402 |
| Вага | 3.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07392 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07439 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал, З каменями |
| Артикул | с07431 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07434 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123037 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122731 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07521 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123055 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2943/9р-NSPH |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2378/1р-HSPH |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2378/1р-AMET |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123080 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01290 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123105 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123154 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123153 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123159 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 122567 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122587 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123246 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08030 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08026 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08027 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122804 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07279 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с4748кв |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |