| Артикул | с06817 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06779 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06854 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06858 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0221ri |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0207ri |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0212 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06912 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05483 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03343 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06960 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122756 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06961 |
| Вага | 6.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122769 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122780 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07000 |
| Вага | 7.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122781 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122779 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122786 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122796 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122792 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122836 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122835 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122829 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122832 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122819 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122821 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Турмалін |
| Артикул | 122843 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122841 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122735 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |