| Артикул | с03326 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06684 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112577 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112580 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112584 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112583 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06731 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11269 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00163 |
| Вага | 8.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112611 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06883 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1722/1р-HSPH |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10044/3 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 3947 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112641 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112642 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07114 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112253 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112667 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112698 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00357ш10 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112703 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1106/1р-CZ |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07581 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122002 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122003 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с05632 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |