| Артикул | 121227 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121862 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122206 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 122316 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122304 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с04993 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 121621 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122356 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06050 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122518 |
| Вага | 8.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0293gl |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06406 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06504 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с06466 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122571 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122540 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06683 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123188 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122597 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122642 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06687 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06699 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06074 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04614 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06737 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06762 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06757 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06756 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122665 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05619 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |