| Артикул | к07525 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08164 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08169 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05891 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05897 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05096 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07083 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07378 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07956 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08113 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05095 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05511 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05541 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06170 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05453 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06741 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06559 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07595 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08148 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08435 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08456 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08111 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08110 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08028 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08350 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08271 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08288 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08280 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08281 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08061 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |