| Артикул | к08466 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08136 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06958 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07361 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08467 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05762 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08511 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08510 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08506 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08508 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08505 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07507 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08507 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08509 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08497 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07144 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08502 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08501 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08496 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07475 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08499 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08498 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08500 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08495 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08494 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08491 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08493 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08490 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08489 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08492 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |