| Артикул | к08431 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08436 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07412 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07520 |
| Вага | 8.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07473 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08454 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08453 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08452 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07961 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07434 |
| Вага | 8.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08451 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08458 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07358 |
| Вага | 7.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 28931100 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07407 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07472 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07542 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07607 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07627 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07105 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07519 |
| Вага | 5.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07541 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07592 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07597 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07642 |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07332 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07359 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07392 |
| Вага | 8.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07521 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |