| Артикул | к08421 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08422 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08418 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08416 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08414 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08413 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08168 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08409 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08410 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08408 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07554 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07555 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08145 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00002ш4 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08400 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08395 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08394 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08391 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08392 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08390 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00002ш6 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07085 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08387 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07190 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08388 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08177 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08379 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08382 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08380 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |