| Артикул | к08378 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07040 |
| Вага | 7.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07446 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08370 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07158 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08275 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07039 |
| Вага | 7.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07355 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06214 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07143 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08170 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08351 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07483 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08340 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06555 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08341 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08381 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07131 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08383 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07447 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08355 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05191 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07120 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07605 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07152 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06546 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07206 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06547 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08269 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08126 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |