| Артикул | к08338 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08339 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07134 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07154 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08213 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06215 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06611 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07364 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07993 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08146 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08369 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08365 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08364 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05877 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06216 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06866 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07580 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08310 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08308 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08305 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07132 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06536 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08356 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08270 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08274 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07156 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08260 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08258 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06905 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08306 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |