| Артикул | к07073 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | К08295 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08282 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08283 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07415 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08256 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08291 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08292 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08286 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08284 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08287 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07449 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08068 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06537 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06545 |
| Вага | 9.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08067 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08264 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07417 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07406 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08267 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08262 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08245 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08261 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08254 |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08246 |
| Вага | 5.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06867 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06877 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07094 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07535 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08182 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |