| Артикул | к06703 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06719 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07001 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07116 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07414 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07435 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07515 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08087 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08185 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08183 |
| Вага | 6.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08184 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04712 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00342 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04711 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07026 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07037 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06851 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07117 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07157 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07433 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06453 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07185 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06595 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06602 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06636 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06718 |
| Вага | 6.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07145 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07517 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07994 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07636 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |