| Артикул | к06802 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07178 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07408 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07543 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00241 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05291 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06630 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07104 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06612 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06704 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06935 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06928 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07210 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00167 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07576 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00334 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06732 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06729 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07009 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07100 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06984 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07227 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07999 |
| Вага | 8.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05352 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00400 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00401 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00402 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00403 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00404 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00405 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |