| Артикул | к06905 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06630 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00334 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06692 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06593 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02950 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02953 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | обрб0002 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |