| Артикул | к08157 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06629 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08151 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08398 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01913 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02955 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05190 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06307 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06365 |
| Вага | 8.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07170 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07172 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07174 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07400 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Ювелірне різноманіття постійно доповнюється різними виробами. Багатьом подобаються золоті аксесуари з діамантами. Чудовою альтернативою стане каблучка з білого золота з фіанітами.
Такі прикраси представлені у величезній кількості. Ви зможете підібрати кілька чудових варіантів для різних образів.
Ювеліри продумують кожну дрібницю. Саме тому можна звернути увагу на різні прикраси. Що стосується каблучки з білого золота з фіанітами, то вона буде красивою деталлю.
Сам по собі відтінок золота притягує до себе холодним відтінком. Додатково метал буде мати родоване покриття для забезпечення блиску.
Якщо говорити про самі камінці, то вони можуть бути різного кольору. Класикою вважаються прозорі елементи. Вони чудово гармонують з дорогоцінним металом. Також можуть бути колірні деталі. Відтінків досить багато.
Ви маєте можливість підібрати різноманітні прикраси. Кожна з них красиво оформлена.
Ювелірне різноманіття повністю у вашому розпорядженні. Зокрема можна віддати перевагу різній каблучці з білого золота з фіанітами. Серед цих пропозицій зверніть увагу на такі:
Прикраса тільки з одним центральним елементом. Він може бути різного розміру. Багато хто купує таку каблучку для заручин. Також можете вибрати вироби для щоденного носіння.
Аксесуар з декількома елементами в центральній частині. Вони можуть бути різного розміру. До того ж вони можуть бути розташовані в один ряд чи утворювати певну фігуру.
Виріб з розсипом дрібних вставок по обідку. Вони всі однакового розміру. Якщо говорити про колір, то класикою будуть прозорі деталі. Також можуть бути колірні елементи.
Аксесуар з камінцями різної форми. Вибрана каблучка з білого золота з фіанітами буде привертати до себе увагу. Головне, щоб вам було зручно.
Кожна така прикраса має свої особливості. Ви зможете доповнити будь-який образ.
В інтернет-магазині «Oniks» знайдете багато різних каблучок. Завдяки фото й описам дізнаєтеся про них основну інформацію. Це дозволить підібрати різноманітні варіанти.
Для кожного замовлення гарантується фірмове пакування. Також ви будете приємно здивовані доступними цінами. А ще тут постійно діють акції. Ваше замовлення прибуде вчасно.
Каблучки з фіанітами прекрасно доповнять повсякденні та вечірні образи.