| Артикул | к07115 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 815к |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07108 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112664 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07106 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07107 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1909/1р-CZW |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913б |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07567 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07202 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07155 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08337 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08352 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01612 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01614 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07142 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06640 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08142 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08277 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08247 |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |