| Артикул | к06570 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06670 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06821 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07021 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05462 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06206 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1339/1р-QGR |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 1801/1р-PWT |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07599 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08163 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05225 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112576 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07004 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07141 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02953 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03350 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06522 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112582 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1824/1р-HSPH |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к02309 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02641 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03102 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03359 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02952 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04648 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к05867 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02644 |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |