| Артикул | к06753 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07140 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06868 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07388 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 106010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08013 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08014 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08015 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07389 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07390 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07201 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07041 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 815б |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07598 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07522 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05997 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06819 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06792 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06160 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | з3913 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07568 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01326 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05510 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05404 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05984 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | з3913ж |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06513 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |