| Артикул | 112579 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08348 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1844/1p-AMET |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | к01913 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05800 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05245 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05880 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112580 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112584 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112583 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06883 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3936 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112641 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к07396 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06970 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |