| Артикул | кб0525ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0528sm |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0534м |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0543mi |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08096 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Сучасний і стильний образ неможливо уявити без прикрас. З їхньої допомогою можна додати будь-якому вбранню оригінальності та підкреслити бездоганний смак. Серед всього різноманіття виділяють золоті каблучки з камінням.
Так вироби представлені у величезній кількості. Це дає можливість вдало доповнити скриньку. Вам тільки залишається уважно у всьому розібратися. Кожна річ має своїх прихильників.
Ювеліри постійно розширюють асортимент і презентують різноманітні новинки. Відповідно у вас є можливість вибрати красиві речі. Якщо детальніше розбиратися в представлених золотих каблучках з камінням, то можна звернути увагу на такі різновиди:
Класикою вважається прикраса з одним центральним камінцем. Вставка може бути різних розмірів. Більшість віддає перевагу прозорим елементам. Це можуть бути як діаманти, так і фіаніти. Також тут можуть бути колірні елементи. Все залежить від ваших побажань.
Окремо варто сказати про вироби, де буде кілька центральних камінців. Вони можуть розташовуватися в один ряд чи утворювати певну фігуру. Також вони можуть відрізнятися розміром. А ще не забувайте про колірну гаму.
За бажанням знайдете золоте колечко з камінчиками, де обідок буде повністю усипаний дрібними елементами. Вам тільки залишається визначитися з основним кольором.
Оригінально виглядають вироби, де камінці розташовані у формі певної фігурки. Основні елементи можуть бути бути різних розмірів. Вам тільки залишається визначитися з самим оформленням.
Величезний асортимент повністю у вашому розпорядженні. Відповідно у вас буде можливість вдало доповнити ювелірну скриньку.
Оскільки ювелірне різноманіття постійно розширюється, то знайти золоте колечко з камінчиком буде досить просто. Вам лише залишається уважно з усім ознайомитися. Для цього потрібно продумати важливі моменти:
Почніть з призначення. Досить часто каблучки підбирають для заручин чи весілля. Також їх можна підібрати для іншої важливої події. Окремо представлені вироби для щоденного носіння. Ви зможете вдало доповнити будь-який образ.
Приділіть увагу дорогоцінному металу. Золото може бути різних відтінків. Біле, червоне чи жовте – вибір за вами. Також не забувайте про пробу.
Окремої уваги заслуговує каміння. Воно може бути натуральним чи штучним. Також все відрізняється розміром і кількістю. Вам потрібно продумати усі деталі, щоб потім вибрати стильну прикрасу.
Не забувайте про розмір. Найкраще підбирати золоті кільця з камінням з попередньою приміркою в ювелірній крамниці. Також все можете зробити самостійно. Для цього оберніть мірну стрічку навколо пальця. Тільки не сильно її притискайте та слідкуйте, щоб вона не була надто вільною. До отриманого результату не забудьте ще додати 1 см.
Визначтеся з самим оформленням. Аксесуари можуть бути представлені у різному стилі. Класика, мінімалізм, геометрія – це можуть бути різні напрямки. Головне, щоб вам подобалося.
Продумавши основні моменти, ви підберете красиві золоті кільця з камінчиками для доповнення різних образів. Ви будете задоволені своїм вибором.
В каталозі інтернет-магазину «Oniks» представлена величезна кількість аксесуарів. Завдяки фото й описам ви зможете ознайомитися з усіма пропозиціями. Також у вас є можливість поспілкуватися з консультантами.
Усі представлені прикраси мають красиве оформлення. До того ж вони відповідають стандартам якості. Сама цінова політика залишається доступною. Вам тільки залишається дочекатися замовлення.
Красиві жіночі каблучки з камінням будуть стильним доповненням різних образів.