| Артикул | к07964 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1973/1р-СZ |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07962 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0696м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06743 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0693м |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0692м |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0694м |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0698м |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0697м |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0695м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08520 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08481 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07578 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112858 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07586 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07643 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 229061121 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10021(3.7) б |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1923/1р-HRUB |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10021(3.4)б |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10014(3.0)ч |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08082 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к212с |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08346 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08345 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08347 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |