| Артикул | 1852/1р-QSWB |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1852/1р-AMET |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06161 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06299 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04428 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1851/1p-GRAG |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08199 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08200 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08197 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08194 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06181 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 242041121 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07153 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07971 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 241931121 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0554м |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0555м |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0553м |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к05839 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06255 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06297 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06269 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к05557 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04918 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |