| Артикул | кб0632ca |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0635ca |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0633ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0631ca |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0628ca |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0605ri |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-QGR |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | 1864/1p-HSPH |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-HSPH |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к03947 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06432 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06449 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07160 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08290 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08279 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242971121 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242421622 |
| Вага | 6.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08235 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07966 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08231 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08225 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08229 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08230 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07177 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |