| Артикул | к08442 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08434 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08431 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08436 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08458 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0696м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0677lg |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07964 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0672ca |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0692м |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07962 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07038 |
| Вага | 7.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07115 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0694м |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0697м |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0695м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0681mi |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0682ri |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07098 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0687ri |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0688ri |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0684ri |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07506 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07508 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0686ri |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0691ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0685ri |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07331 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07467 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |