| Артикул | кб0263ar |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кб0339ri |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0338ri |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06322 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06310 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06226 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06225 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06596 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06606 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0224ri |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб06315 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05249 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06589 |
| Вага | 5.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06655 |
| Вага | 6.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06531 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06684 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05495 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к1005k |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к06731 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06750 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00163 |
| Вага | 8.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0358y |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0356y |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06883 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10044/3 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06950 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06951 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |