| Артикул | кб0518nl |
| Вага | 5.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0520nl |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0516cha |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0517cha |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0521nl |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0513cha |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0529sm |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к877 |
| Вага | 8.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0538м |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0542ca |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0550nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0548sm |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0541cha |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0549sm |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к05890 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08085 |
| Вага | 6.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08148 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08157 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08156 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0552м |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0357м |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0353м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0354м |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0355м |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08060 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0674sm |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08111 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08110 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08028 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0650rc |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |