| Артикул | кб0550nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0548sm |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0543mi |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0549sm |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к05890 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0474м |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0693м |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08111 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08110 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08421 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0645ri |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06743 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08350 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08348 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08028 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0607ri |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0608ri |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08271 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08309 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08288 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08280 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08281 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08221 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0556ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08061 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08165 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08151 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08152 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08150 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |