| Артикул | к04623 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кб03037 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к1005 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | к05800 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04927 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02908 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05205 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05245 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0109gl |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | к05283 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | кб0263ar |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кб0339ri |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0338ri |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06322 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06226 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06225 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06596 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06606 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб06310 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0224ri |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб06315 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05249 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06589 |
| Вага | 5.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06655 |
| Вага | 6.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06531 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06684 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к1005k |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |