| Артикул | кб0656ca |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112139г |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0657ca |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0658ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0659ca |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 112139мама |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139обр |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0514cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0614cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0588ri |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | обр00002ш4 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143п |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143к |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0595ri |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08400 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143т |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143м |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143с |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08396 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к08395 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08394 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143л |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143кох |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08391 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08392 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143ф |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143арт |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08390 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 244981121 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |