| Артикул | 245701121 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112143вер |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143сер |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143отп |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 245011121 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245111121 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244511121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112143кус |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143пер |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 245691121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244741121 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244491121 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112143earth |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143б |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143мама |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 244121121 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245361321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 245141121 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112143мамад |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143зем |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 244631123 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244651121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112143лн |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143тр |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 244641121 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 244621123 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242991121 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112143home |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143fuck |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112144 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |