| Артикул | п04102 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03159 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03798 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03837 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270139 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3015/1р-CZ б |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3015/1р-CZ ч |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3016/1р-CZ ч |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270135 |
| Вага | 6.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270057E |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п04088 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2009000 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2092600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02258 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03284 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270124Е |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |