| Артикул | пб0087sl |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0217nl |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п124k |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п341 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пкит442 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п256 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0292cha |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0284nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0286nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0300nl |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0299nl |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0027ch |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0157ch |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0270nl |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |