| Артикул | пкит442 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п256 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 940010 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0292cha |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0288nl |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0284nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п0025 |
| Вага | 10.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пб0312nl |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0310nl |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0296ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 632з |
| Вага | 12.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 631з |
| Вага | 14.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 980з |
| Вага | 31.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 631зч |
| Вага | 15.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 0001 |
| Вага | 31.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03794 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03863 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п0025ж |
| Вага | 8.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кол02474 |
| Вага | 60.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03900 |
| Вага | 7.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0331м |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02245 |
| Вага | 28.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п02536 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210199 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210200 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210196 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240238 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270053 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0286nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п04020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |