| Артикул | п03609 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 819 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13357 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1323 |
| Вага | 25.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | РС311417 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01576 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02281 |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01212 |
| Вага | 13.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01828 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131349 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131561 |
| Вага | 21.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 250048Е |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п01346 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02407 |
| Вага | 13.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131746 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131459 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13688 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13660 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13501 |
| Вага | 13.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02663 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02676 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02669 |
| Вага | 9.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02674 |
| Вага | 7.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02646 |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132499 |
| Вага | 6.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132482 |
| Вага | 13.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132468 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |