| Артикул | 1061 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-22 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03347 |
| Вага | 25.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1214 |
| Вага | 27.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03908 |
| Вага | 8.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 403-00007 |
| Вага | 6.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон |
| Артикул | 503-00005/1 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, Циркон |
| Артикул | 1070о |
| Вага | 37.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131641 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01827 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01818 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00785 |
| Вага | 7.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01762 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131754 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01785 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01837 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01615 |
| Вага | 25.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01616 |
| Вага | 17.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270045 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270070Е |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 270052Е |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п01841 |
| Вага | 29.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п392 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Смарагд, Діамант |
| Артикул | п216 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | п02417 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131803 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00029 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132389 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01825 |
| Вага | 8.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |