| Артикул | пб0270nl |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03624 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210219 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03667 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03662 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0279ri |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03672 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02195 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02416 |
| Вага | 45.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 851 |
| Вага | 16.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03699 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03706 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133147 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133153 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02319 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03726 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03733 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133171 |
| Вага | 14.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133168 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133172 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 280 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | п03751 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0296ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133005 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 632зч |
| Вага | 12.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 132974 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер |
| Артикул | п03813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-9 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-7 |
| Вага | 15.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-15 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |