| Артикул | 1071 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1054 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1075 |
| Вага | 11.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133242 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1022 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол02508 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270041Eч |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |