| Артикул | 1062 |
| Вага | 26.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03996 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03506 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03157 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181068 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04004 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03593 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1602 |
| Вага | 44.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1774 |
| Вага | 10.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п04051 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03868 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03999 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04060 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04056 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270061Е |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133339 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02337 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04023 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04024 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04025 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03671 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04028 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131967 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04030 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04031 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |