| Артикул | 133171 |
| Вага | 14.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133168 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133172 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132882 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133005 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-9 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-7 |
| Вага | 15.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-15 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181263 |
| Вага | 48.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1071 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-24 |
| Вага | 6.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133242 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |