| Артикул | кд-9 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кд-7 |
| Вага | 15.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-15 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181263 |
| Вага | 48.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1071 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1054 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кду-24 |
| Вага | 6.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133242 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1022 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |