| Артикул | п02651 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03163 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133002 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132998 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133046 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03450 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132916 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03492 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270065E |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02202 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 819 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 943 |
| Вага | 30.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Ебенове дерево |
| Артикул | 133004 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13357 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03812 |
| Вага | 7.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0318м |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0317м |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03867 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03905 |
| Вага | 6.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 603-00007 |
| Вага | 6.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Циркон |
| Артикул | п03929 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131461 |
| Вага | 11.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131464 |
| Вага | 15.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13661 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131970 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13364 |
| Вага | 8.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131651 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270045 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |