| Артикул | п02641 |
| Вага | 10.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00787 |
| Вага | 15.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02657 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02682 |
| Вага | 11.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02435 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132558 |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0295ch |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 131738 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03873 |
| Вага | 15.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03218 |
| Вага | 20.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132849 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132760 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03792 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132901 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03160 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 132951 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132889 |
| Вага | 8.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02673 |
| Вага | 19.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131468 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0215nl |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03465 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133073 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02982 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03495 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03608 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC290R-N |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750", Ювелірна сталь |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03021 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133109 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02889 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 625 |
| Вага | 34.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |