| Артикул | 13605 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131922 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13440 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13353 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132391 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02534 |
| Вага | 12.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02670 |
| Вага | 8.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02684 |
| Вага | 18.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02660 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02577 |
| Вага | 7.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0057gm |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0060gm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132452 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02645 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02652 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132491 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13108 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02892 |
| Вага | 11.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02649 |
| Вага | 8.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02771 |
| Вага | 8.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02659 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC367-N |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Ювелірна сталь |
| Вставка | Кераміка, Шпінель |
| Артикул | EXC367-B |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Ювелірна сталь |
| Вставка | Кераміка, Шпінель |
| Артикул | 270045б |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0092cha |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132645 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13441 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0143lg |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0123gm |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п02823 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |