| Артикул | п01859 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00789 |
| Вага | 11.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02430 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02765 |
| Вага | 10.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02940 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132556 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131223 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0196gm |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0201mr |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 132919 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0224ri |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03191 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03637 |
| Вага | 7.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133175 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03816 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1118бб |
| Вага | 10.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03819 |
| Вага | 11.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03925 |
| Вага | 16.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02642 |
| Вага | 13.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7351 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1607 |
| Вага | 52.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1118ф |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1118бф |
| Вага | 10.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132471 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03245 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02211 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13867 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131665 |
| Вага | 12.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |