| Артикул | пб0324cha |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п02633 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133289 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03958 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |