| Артикул | п04007 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03915 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03993 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03992 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1463 |
| Вага | 51.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 3993p-HSPH |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | пб0363nl |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 132722герб2 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722мп2 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0353cha |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 3990р-QSWB |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3990p-AMET |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 132722би |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03939 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132722кох |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722дім |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132722вег |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03962 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132722ком |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133160 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133264 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-д |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-с |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03968 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03553 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1348 |
| Вага | 23.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1454 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |