| Артикул | 132724муза |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724др |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724хм |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724лот |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724гр |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724млюб |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133160 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-с |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-Укр |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГЕРБ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ST |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03573 |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03604 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03950 |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03546 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00864 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03951 |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133206 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02925 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133045св |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133045цвет |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133045 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133045кот |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03709 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00934 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02964 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133152 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03484 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03708 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |