| Артикул | пб0388rc |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0404rc |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0405rc |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 132722мп |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03663 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03710 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0401lg |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0409ri |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03666 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131431 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131434 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131435 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03776 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133132 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13446 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131440 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13445 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13444 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03835 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04098 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133223 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221тілець |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133353 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04069 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3018/1р-HSPH |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1178 |
| Вага | 13.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03476 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221водолій |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |